Zwemlessen vanaf 4 jaar
Iedereen die leert zwemmen, gaat op voor het Zwem-ABC. Bij ieder diploma is een kind weer een stapje verder in de zwemveiligheid en in zwemvaardigheid. Het is de bedoeling dat iedereen doorgaat tot en met het C-diploma, want wie het C-diploma heeft mag zich echt zwemveilig noemen! Het is natuurlijk niet verplicht om door te gaan tot en met het C-diploma, maar wij raden het u wel aan.
Eerste les
Voor de eerste les, meldt u zich eerst met de magneetkaart bij onze receptie. Daarna verzamelen de kinderen (niet omgekleed) in de hal bij de banken. Hier worden ze opgehaald door de lesgever en gaan ze samen naar een kleedruimte om zich om te kleden. Het kan voorkomen dat de lesgever 5 minuten later is, omdat deze het uur daarvoor gewoon les geeft. Tijdens de 1e les wordt de manier van lesgeven uitgelegd. Natuurlijk kunt u in deze les vragen stellen. Indien uw kind bijvoorbeeld last heeft van astma, doofheid o.i.d. dient u dit te vermelden. Voor de vervolglessen worden de kinderen opgehaald bij de douches. Het is belangrijk dat u altijd bij de douches blijft staan, totdat de lesgever de kinderen komt halen! Het is niet toegestaan om kinderen alleen de kleedruimtes in te sturen, er moet altijd een volwassene bij het kind blijven, totdat deze wordt opgehaald door een lesgever! Tijdens de corona is er een aangepaste manier van halen en brengen.
Start tas
Bij betaling van de startkaart ontvangt uw kind een starttas met daarin informatieboekjes en een rood bandje. Bij elke les moet het rode bandje om de pols van uw kind zitten zodat elke lesgever weet dat uw kind pas op zwemles zit. Bij verlies van het bandje dient u een nieuwe te kopen. Klik hier voor onze tarieven van de zwemles!
Extra zwemlessen
In de vakantieperiodes (met uitzondering van de zomervakantie) zwemmen de kinderen gewoon op hun eigen lesuur, mits anders is aangegeven. Tijdens de vakanties is er mogelijkheid tot extra zwemlessen. De tarieven en de tijden kunt u ongeveer 2 weken voor de vakantie opvragen aan onze receptie.
Kijken
Elke week voorafgaand aan een vakantie bieden wij ouders de mogelijkheid om de laatste 15 minuten van de les bij te wonen.
U mag dan in het zwembad de vorderingen van uw kind bekijken en eventueel vragen stellen aan de lesgever.
Voor eventuele vragen tussendoor kunt u zich wenden tot onze receptie.
Gemiste lessen
Wanneer uw kind afwezig is, vragen wij u dit altijd te melden. Bij iedere afzonderlijke afwezigheid is sprake van een eigen risico. Zowel bij Zwemlessen als Rakkerzwemmen zijn de eerste twee gemiste lessen voor eigen rekening ongeacht de reden. De afwezigheid dient wel van te voren gemeld te zijn.
Les tegoed
Wanneer u er voor kiest om de zwemles van uw kind stop te zetten ontvangt u geen geld retour, dit geldt ook wanneer uw kind stopt na het behalen van zijn/haar diploma.