Verenigingen & Partners

Verenigingen & Partners

Een overzicht van de verenigingen, scholen en partners die gebruik maken van onze accommodaties vind je hieronder:

Gemeente Heemskerk
De gemeente Heemskerk en Stichting de Waterakkers werken al sinds de jaren '60 van de vorige eeuw met elkaar samen. Stichting de Waterakkers heeft daarmee bewezen een betrouwbare partner van de gemeente Heemskerk te zijn. Dat de gemeente Heemskerk zwemmen en zwemveiligheid belangrijk vindt, blijkt uit de volgende initiatieven:

Verenigingen
Zwemvereniging OEZA | www.oeza.nl
Reddingsbrigade Heemskerk | www.hrbheemskerk.nl
Duikvereniging La Spiro | www.laspiro.nl
Basketbalvereniging Mapleleaves | www.mapleleaves.nl
BCH Badmintonvereniging Heemskerk (competitie) | www.bcheemskerk.nl
Badmintonvereniging 'de Shuttle' (recreatief) | www.badmintondeshuttle.nl
Handbalvereniging DSS | www.dsshandbal.nl/
Korfbalvereniging HBC | www.kvhbc.nl
RZW Zaalvoetbal | www.rzwvoetbal.nl
RZH Zaalvoetbal | www.rzhzaalvoetbal.nl
KNHB | www.knhb.nl

Scholen
Basisschool St. Leonardus | www.leonardus.tabijn.nl
OBS De Zilvermeeuw | www.obsdezilvermeeuw.nl
Kennemer College | www.kennemercollege.nl
VSO Heliomare College | www.heliomare.nl

Sportboulevard Heemskerk
Zwem- en Sportcentrum de Waterakkers is onderdeel van Sportboulevard Heemskerk. Op de sportboulevard zijn diverse sportaanbieders gevestigd die allemaal een eigen sport aanbieden. Maar er wordt ook samengewerkt, zoals bij de organisatie van de Tabijndag.

Familierestaurant de Waterakkers | www.restaurantdewaterakkers.nl
Sauna de Waterakkers | www.saunadewaterakkers.nl
Sportcafé de Waterakkers | www.sportcafewaterakkers.nl
Tennisvereniging de Commandeurs | www.tvdecommandeurs.nl
Dance Studio Patty | www.dspatty.nl
Reva Centre | www.revacentre.nl
Basic Fit | www.basicfit.nl
Mensendieck Heemskerk | www.mensendieckheemskerk.nl
Sportcentrum Heemskerk | www.sportcentrumheemskerk.nl
Manage Schimmelkroft | www.schimmelkroft.nl
Basisschool St. Leonardus | www.leonardus.tabijn.nl

Partners
Fysiotherapie Wormsbecher | www.fysiotherapiewormsbecher.nl
Team Sportservice Kennemerland | www.teamsportservice.kennemerland.nl
Zorgbalans | www.servicepaspoort.nl
Viva | www.vivazorggroep.nl
Jeugdfonds Sport & Cultuur. Inwoners uit Beverwijk, Uitgeest, Castricum en Heiloo kunnen een vergoeding voor de zwemlessen aanvragen | www.jeugdfondssportencultuur.nl